baner1

O nas

Travel Exchange & Education swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku. Już sama nazwa firmy definiuje przedmiot jej działalności, który stanowią usługi w zakresie szeroko pojętej turystyki edukacyjnej oraz programów pracy studenckiej.

 

Dzięki wieloletniej współpracy z instytucjami międzynarodowymi mogliśmy stworzyć profesjonalną ofertę dla naszych klientów, którą stanowią wysokiej jakości programy edukacyjne:

  • płatne praktyki zagraniczne (Wielka Brytania, USA, Hiszpania, Francja), za których największą popularnością cieszy się program WORK UK, czyli pełnopłatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii;
  • praktyki i staże zawodowe w firmach za granicą Internship (Wielka Brytania, Irlandia, Hiszpania, Francja, Austria, Kanada, USA, Brazylia);
  • kursy językowe - współpraca z najlepszymi szkołami językowymi na całym świecie obozy językowe kolonie i obozy tematyczne w Polsce
    wycieczki szkolne w kraju i za granicę.

 

Znakomity poziom merytoryczny naszych pracowników, a także ich kreatywność i zaangażowanie pozwoliły na dynamiczny rozwój firmy i zdobycie pewnej pozycji na rynku.

 

TEE, jako jedna z nielicznych polskich firm, jest członkiem dwóch międzynarodowych stowarzyszeń:

 

WYSE - World Youth Student & Educational (do 2006 r FIYTO)

WYSE Work Abroad Association (do 2006 r GWEA)

 

Są to organizacje skupiające jedynie najlepsze firmy, stowarzyszenia i organizacje działające w branży i, podobnie jak TEE, świadczące szeroki zakres usług związanych z młodzieżową turystyką edukacyjną oraz organizacją i sprzedażą programów zagranicznych praktyk zawodowych. Travel Exchange & Education jest pełnoprawnym członkiem od 2003 roku.

 

Zespół naszych doradców zawsze służy pomocą i radą zarówno przy wyborze najodpowiedniejszego programu edukacyjnego jak i w czasie realizacji usługi oraz przygotowań do wyjazdu.

 

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, którzy nie mogą przyjechać do centrali firmy w Katowicach zapraszamy do naszych biur agencyjnych na terenie całej Polski, gdzie można uzyskać informacje i zapisać się na wybrany program.

 

ZAPRASZAMY!

markerAdres: Katowice 40-684
ul. Gen. Jankego 249

telTEL: +48 32 307 04 38