baner1

Planujesz praktyki w Anglii lub wakacyjną pracę? Program WORK UK to prawdziwy SOFTLANDING – pozwoli na „bezpieczne lądowanie” w nowym miejscu, anglojęzycznym środowisku. To droga do bezpiecznego wyjazdu do jednego z hoteli na terenie Wielkiej Brytanii i bezstresowego rozpoczęcia praktyk, opieki w trakcie pobytu. Krótkie szkolenie e-learnig+wyjazd do Anglii, Walii lub Szkocji na 2,5 -12 miesięcy. Hotele oferują: min. (w zależności od wieku) 5,60/7,05/ 7,50 GBP /godzinę, zakwaterowanie, full time (ok 40h/tydzień)!
BĘDZIESZ PRZYGOTOWANY
Jeszcze w trakcie 2 tygodniowego kursu e-learnig umawiamy Cię na rozmowę telefoniczną z managerem hotelu. Znasz nazwę hotelu, adres, lokalizację, zakres obowiązków oraz jakie warunki proponuje. Dzięki praktycznym informacjom z kursu i po rozmowie z managerem będziesz solidnie przygotowany!
SZYBKO SIĘ ZAAKLIMATYZUJESZ
Po co to szkolenie przez intenet? Z praktyczną wiedzą dotyczącą życia, pracy i kultury Wielkiej Brytanii oraz tzw. szoku kulturowego - przystosowanie do nowych warunków przebiegnie bezboleśnie. 
BĘDZIESZ BEZPIECZNY
Jesteśmy w stałym kontakcie z managerami. Wiemy, jak przebiega Twój pobyt. Będziesz miał opiekę i wsparcie TEE w trakcie pobytu w Wielkiej Brytanii, niezależnie, czy organizujesz sobie wyjazd samodzielnie, czy z nami.
OTRZYMASZ CERTYFIKAT I REFERENCJE
Po powrocie otrzymasz certyfikat ukończenia praktyk w konkretnym hotelu/restauracji - CERTIFICATE IN WORK EXPERIENCE.
Nie planujesz swojej kariery w tej branży? Nic nie szkodzi, taki certyfikat, wraz z opinią i referencjami od managera na pewno będzie wartościowym elementem w CV

AKTUALNOŚCI

GORĄCE OFERTY

markerAdres: Katowice 40-684
ul. Gen. Jankego 249

telTEL: +48 32 307 04 38